Skip to main content

Cennik monitoringu pojazdów

Monitoring pojazdów nie jest drogi!

Każdy oferowany przez nas system GPS do samochodu to mechanizm z wysokiej jakości elementów, dzięki czemu stanowi inwestycję na wiele miesięcy użytkowania. Nabywając go zyskujesz pewność efektywnego działania. Dowiedz się więcej!

Skuteczny monitoring pojazdów przynosi liczne korzyści. Pozwala nie tylko na zwiększenie bezpieczeństwa oraz pełną kontrolę nad sytuacją, ale również umożliwia optymalizację wydatków związanych z eksploatacją samochodu. Zastanawiasz się, jaki jest koszt za monitoring pojazdów GPS? Cena tego rozwiązania jest bardzo przystępna, dlatego wdrożenie monitoringu nie jest odczuwalnym wydatkiem.

System GPS do samochodu
Atrakcyjna cena monitoringu pojazdów

Cena monitoringu pojazdów jest zawsze przystępna – nie ponosisz dużych kosztów

Dowolna ilość pojazdów

Cena systemu monitoringu pojazdów jest atrakcyjna niezależnie od liczby posiadanych pojazdów.

Dla osób prywatnych i firm

Monitoring i lokalizacja pojazdów to rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych. Obsługujemy również firmy.

Wysoka jakość to pewność pomiarów

Monitoring umożliwia zgromadzenie precyzyjnych danych o przebiegu jazdy.

Co zyskujesz?

Spokój i bezpieczeństwo. Zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twój pojazd.

Łatwa obsługa

System śledzenia pojazdów jest łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnego szkolenia

Ile kosztuje monitoring pojazdów?

Cena śledzenia pojazdów jest niewielka w stosunku do licznych korzyści, które zyskujesz dzięki monitoringowi. Jej wysokość uzależniona jest od wielu czynników, jednak w naszej ofercie wydatek zarówno na pojedynczy samochód, jak i na cały system GPS dla floty zawsze będzie atrakcyjny. Co zyskujesz dzięki niemu?

Przede wszystkim możliwość lokalizacji każdego pojazdu w dowolnym momencie. Za precyzję jego wyszukiwania odpowiadają unoszące się na Ziemią satelity GPS, które przesyłają dane do systemu znajdującego w samochodzie. Lokalizowanie będzie szczególnie użyteczne, jeżeli pojazd zostanie skradziony – można przekazać jego położenie organom ścigania. Pozwala również na prześledzenie wszystkich przejechanych przez samochód tras, co umożliwia optymalizację kosztów.

Cena monitoringu pojazdu obejmuje wszystko, co potrzebne do wdrożenia systemu. Aplikację mobilną pobierzesz natomiast za darmo ze sklepu Google Play Store (dla smartfonów z systemem Android) lub AppStore (dla smartfonów iPhone). Nasza oferta przygotowana została tak, aby cena monitoringu pojazdu GPS była atrakcyjna dla każdego. Dlatego montaż urządzenia GPS jest już w nią wliczony!

Pobierz aplikację XTrace do lokalizowania pojazdu

Aplikacja XTrace Android

pobierz

Aplikacja XTrace iOS

pobierz

Opłaty odbywają się w abonamencie rocznym. Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy. Pod koniec tego okresu można ją przedłużyć, zapewniając sobie nadal monitoring .

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat cennika. Dowiedz się  już dzisiaj o nasz cennik monitoringu pojazdów GPS. Oprócz niego warto pomyśleć jeszcze o dodatkowych rozwiązaniach, jak immobilizer CAN, umożliwiający zdalne zablokowanie pojazdu oraz minimalizujący ryzyko uruchomienia go przez osoby niepowołane. To dodatkowy poziom bezpieczeństwa i wygody!

Jeśli nasza cena monitoringu pojazdów jest dla Ciebie odpowiednia, już dzisiaj skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów montażu lokalizatorów GPS w pojazdach!