Skip to main content

Uznana pozycja na rynku

Firma XTrace powstała w 2011 r. została stworzona przez grupę ludzi działających od 1996 roku w branży motoryzacyjnej i lokalizacji pojazdów.

  • Naszym celem jest uzyskanie wartości dodanej dla osób i firm poprzez tworzenie i sprzedaż urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań, które oparte są na najnowszych osiągnięciach nauki i techniki.
  • Pomagamy ludziom wprowadzić najnowszą technologię w ich codzienne życie, co przynosi im większy komfort i swobodę poruszania się i bezpieczeństwa.

Oferowany przez nas system to połączenie nowoczesnych technologii satelitarnych, telekomunikacyjnych, radiowych i internetowych. XTrace to kompleksowe rozwiązanie geolokalizacyjne.

Monitoring pojazdów XTrace
Posiadamy szeroką gamę produktów od systemów działających w uśpienniu po systemy z monitoringiem, blokadą CAN, namierzaniem pokradzieżowym, GPS/radiowo, poprzez produkty indywidulanie przygotowane dla flot.
Klientom ceniącym sobie czas i wygodę dostepne sa aplikacje mobilne na Android i iOS gdzie szybko sprawdzą pozycję swojego pojazdu i ustwaią alert strefowy